...

  У четвер, 9 лютого, на базі Погребищенського ліцею №1 відбулися змагання з волейболу в рамках Гімназіади, участь у яких взяли по чотири команди дівчат і юнаків з таких комунальних закладів: «Погребищенський ліцей №1», «Погребищенський ліцей №2», «Новофастівський ліцей» і «Степанківський ліцей».

  Змагання проходили в дружній атмосфері. Запеклою була боротьба між командами юнаків. Так як команди Погребищенського ліцею №1, №2 і Новофастівського ліцею отримали однакову кількість перемог в грі за коловою системою (2:1), судді прийняли рішення щодо присудження цим командам першого місця. Команда юнаків Степанківського ліцею посіла друге місце. Серед команд дівчат перше місце посіла команда Степанківського ліцею, друге – Новофастівського, третє – Погребищенського ліцею № 2.

  Перед нагородженням переможців з вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник Погребищенського міського голови Ігор Петрович Гордійчук, який наголосив, що не зважаючи на виклики війни, ми маємо робити все від нас залежне, щоб досягти високих результатів у навчанні та спорті. Він побажав всім учням продовжувати підвищувати свою майстерність, викладатися на повну і сміливо йти до кращих результатів та перемог.

  Головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Маркова