...

  2 травня на центральному стадіоні у м. Вінниця відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницького району, участь в яких взяли 15 територіальних громад. Нашу громаду гідно представили учні з Погребищенського ліцею №1, Погребищенського ліцею №2, Борщагівського, Степанківського ліцеїв і Булаївської гімназії – всього 17 дітей. Дітей супроводжували їхні тренери, відповідно Лісовий К.О., Сивак Т.В., Іванова Д.М., Олексієнко Л.П. і Коваленко О.П. Відбір учасників відбувався за результатами змагань, проведених 11 квітня на стадіоні «Колос» у м. Погребище серед учнів закладів загальної середньої освіти Погребищенської територіальної громади.

  На початку заходу учасників змагань привітали начальник районної військової адміністрації Віталій Урдзік, голова районної організації ВФСТ «КОЛОС» Роман Юсумбелі, заступник начальника військової адміністрації Юлія Олійник, начальник відділу олімпійських видів спорту Департаменту гуманітарної політики Наталія Токар. Вони нагадали, що відповідні заходи проводяться завдяки нашим воїнам, які протистоять російській агресії і щодня ризикують своїм життям за нас і нашу Україну. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

  Змагання з легкої атлетики включали: біг на дистанції 100м, 200м, 400м, 800м, 1500м, стрибки в довжину, штовхання ядра і естафета: 4 на 100м.

  Переможцями серед учнів нашої громади стали:

  • ЗУБКОВА Вероніка (Погребищенський ліцей №1, 8 клас) – І місце з бігу на 1500м з результатом 7,27,7 хв.
  • МАРИНИЧ Аделіна (Степанківський ліцей, 9 клас) – ІІ місце з бігу на 800м, з результатом 2,51,8 хв.
  • ПОЛИНЧУК Сергій (Погребищенський ліцей №2, 11 клас) – ІІІ місце з бігу на 200м з результатом 27,4 с.
  • САВРЕЙ Марина (Погребищенський ліцей, 9 клас) – ІІІ місце з бігу на 1500м з результатом 7,36,2 хв.

  Слід відзначити, що решта дітей також показали гарні результати: комусь для перемоги не вистачило лише 2 сантиметри у стрибках у довжину чи кілька секунд у бігових змаганнях, але у спорті завжди може виявитися сильніший учасник. Приємно було на фініші бачити і чути, як діти, учасники змагань з різних районів, вітали переможця забігу, запитували його ім’я і яку громаду представляє. Змагання проходили в дружелюбній атмосфері і добре організовані.

  Повертаючись додому, вчителі фізкультури і діти в автобусі ділилися враженнями, обговорювали проблеми, мріяли про різне: про бігову доріжку на шкільному стадіоні, гарний пісок в ямі для стрибків, однакову форму для учасників змагань і стверджували, що поступово все можна вирішити. Погоджуємося з цим, сподіваємося на вирішення даних проблем. Сьогодні ж вдячні всім людям, завдяки яким наші діти мають можливість проявляти себе у спорті і досягати високих результатів: директорам шкіл, які організовують дітей для участі у змаганнях різних рівнів, вчителям фізкультури, які докладають зусиль, щоб зростити спортивне і здорове покоління, батькам, які підтримують своїх дітей і звісно дітям, які своїми результатами доводять, що вони сильні, цілеспрямовані, талановиті і найкращі. Наша задача полягає в створенні гідних умов для занять спортом і сприянні в його розвитку.

  Хочеться окремо сказати слова вдячності лікарю-кардиологу КП "Погребищенська центральна лікарня" Валентині Василівні Кирей за перевірку стану здоров'я юних спортсменів і професійному водію шкільного автобусу Погребищенського ліцею №1 Валерію Васильовичу Степанову, який не тільки безпечно і своєчасно доставив дітей до місця локації, а як людина з позитивним настроєм впродовж подорожі підбадьорював, налаштовував їх на перемогу, а по завершенню поїздки привітав всіх переможців і учасників у мікрофон. Іноді саме такі, на перший погляд, дрібниці відіграють не останню роль у будь-якій справі. Добре, що серед нас є такі люди.

  Пишаємося нашими дітьми і віримо, що попереду на них чекають ще багато перемог.

  Головний спеціаліст відділу освіти Погребищенської міської ради Тетяна Маркова