...

  Вимоги щодо проведення святкових заходів в закладах освіти під час карантину

  Освітній процес під час пандемії вимагає нових підходів до організації безпечного освітнього простору і йдеться не лише про заняття, а й про проведення святкових заходів.

  Грудень насичений святковими заходами у школах та садочках, тому задля мінімізації ризиків інфікування COVID-19, необхідно виконувати наступні протиепідемічні вимоги:

  • Окреме свято для кожного класу чи групи - під час святкування у школі на заході можуть бути присутні лише учні одного класу, у випадку із дитячими садочками це правило діє аналогічно, свято проводиться лише для дітей однієї навчальної групи.
  • Присутність глядачів не дозволяється - присутність батьків чи інших членів родини на заході може створити додаткові ризики для здоров'я всіх учасників та є недопустимою в умовах пандемії.
  • Психологічне здоров'я дитини має бути в пріоритеті - якщо дитина не хоче брати участь у святі без батьків чи інших членів родини, не варто її змушувати, потурбуйтесь про те, щоб свято не стало стресовою ситуацією.
  • Участь у святі можуть брати тільки працівники закладу освіти - запрошувати аніматорів, акторів та інших людей, які б розважали дітей та брали участь у святі не дозволяється.
  • При симптомах захворювання залишайте дитину вдома - якщо у дитини будь-які симптоми гострого респіраторного захворювання, краще залишити її вдома з турботою про здоров'я та подальшим зверненням за медичною допомогою.
  • Дотримання протиепідемічних заходів є обов'язковим - більше інформації про протиепідемічні правила у школах та дитячих садочках під час карантину можна знайти у постанові Головного державного санітарного лікаря №10.

  Погребищенське управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області