...

   Щорічно у першу неділю жовтня працівники освіти відзначають своє професійне свято. Цьогоріч цей день випав на 3 жовтня. Кожен з нас згадує свого Вчителя — того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

  З нагоди Дня працівників освіти 30 вересня у актовій залі КЗ «Погребищенський опорний заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів №1» відбулися урочисті заходи. Від себе особисто, від міської влади освітянську громадськість краю привітав Погребищенський міський голова Сергій Волинський.

  Він побажав їм міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень.

  — «Через все своє життя ми проносимо пам’ять і про перші палички в зошитах у косу лінійку, і перші незграбні літери, і перші слова, написані власноруч під дбайливим поглядом першої вчительки. Тому кожний з нас до глибини душі вдячний вам, шановні освітяни, за вашу невтомну працю. Своєю самовідданістю, професіоналізмом, ви сприяєте становленню високоосвіченого покоління демократичної України. ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту. Глибоко переконаний у тому, що ваша відданість обраній справі та наша підтримка стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого краю», — йшлося у вітанні Сергія Олександровича до освітян.

  З професійним святом педагогів вітали і бажали їм міцного здоров’я, бадьорості та натхнення начальник відділу освіти міської ради Анатолій Тимощук та голова профспілки працівників освіти і науки Наталія Боднарчук.

  Цього дня кращі педагоги краю були також нагороджені Почесними грамотами та грошовими винагородами міської ради, обласного управління освіти та відділу освіти міської ради.

  Грамотою обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту нагороджено Короля Дениса, вчителя КЗ «Степанківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Погребищенської міської ради Вінницького району, Вінницької області» за зайняте І місце у змаганнях з легкої атлетики за програмою обласної спартакіади серед працівників системи загальної середньої освіти, яка відбулася 24 вересня 2021р.

  На завершення урочистостей педагогів вітали пісенним букетом колективи та солісти художньої самодіяльності Погребищенського краю.