...

  21 березня на базі ЦДЮТ відбулися змагання з шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти, в яких взяли участь учні КЗ «Погребищенський ліцей №1», КЗ «Погребищенський ліцей №2», КЗ «Погребищенський ліцей №4», КЗ «Гопчицький ліцей», КЗ «Дзюньківський ліцей», КЗ «Степанківський ліцей», КЗ «Ширмівський ліцей» і КЗ «Сніжнянська гімназія» – всього 8 юнаків і 8 дівчат.

  Головним суддею виступила Тетяна СИВАК, вчителька фізичної культури КЗ «Погребищенський ліцей №2».

  Серед юнаків призові місця розподілилися таким чином:

І місце – Янчук Костянтин, учень 11 класу КЗ «Погребищенський ліцей №2» (набрав 6,5 балів з 7), ІІ місце – Бурда Анатолій, 11 класу КЗ «Погребищенський ліцей №4» (6 балів), ІІІ місце – Дудла Євгеній, учень 9 класу КЗ «Степанківський ліцей» (4,5 балів).

  Серед дівчат І місце посіла Химич Віолетта, учениця 8 класу КЗ «Гопчицький ліцей» - всі 7 ігор перемогла, Шлапак Алісія, учениця 11 класу КЗ «Погребищенський ліцей №2» і Павлюк Дар’я, учениця 8 класу КЗ «Погребищенський ліцей №1» набрали однакову кількість балів (5,5) і у першій грі між ними був зафіксований нічийний результат – по 0,5 балів. Для визначення переможниці між дівчатами була проведена додаткова гра, в якій перемогла Шлапак Алісія – їй присудили ІІ місце, Павлюк Дар’ї – ІІІ.

  Ми вдячні всім вчителям, які організували і підготовили дітей для участі у змаганнях. Приємно було чути, що деякі діти давно грають у шахи, обираючи собі суперників онлайн. Був навіть невеликий спір щодо правил гри (кількість можливих «дамок»), який був мирно вирішений.

  Ми привітали переможців змагань, нагородили їх грамотами і медалями; подякували всім учням за участь і запевнили, що всі вони мають великі шанси стати переможцями у змаганнях, які відбудуться у наступному навчальному році, бо мали невеликий розрив у балах.

  Головний спеціаліст відділу освіти Погребищенської міської ради Тетяна МАРКОВА.