...

  З 25 червня 2020 року для учнів 11 класів Погребищенського району стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, яка розпочалася тестуванням з математики.

  Відповідно до наказів відділу освіти райдержадміністрації та попередньо, узгоджених з відділом БДР УПП у Вінницькій області ДПП, маршрутів та розкладу руху автобусів було організовано підвезення здобувачів повної загальної середньої освіти до 7-ми пунктів проведення тестування з ЗНО – математика, українська мова та література, фізика, англійська мова, історія України, біологія, географія, які знаходяться у м. Іллінці та м. Вінниця.

  На ЗНО з математики, яке відбувалося у м. Іллінці, було зареєстровано 45 учнів з них: 31 як ДПА та 14 як четвертий предмет. В тестуванні взяли участь 41 учень, що склало 91% від загальної кількості зареєстрованих учнів.

  Продовжилось зовнішнє незалежне оцінювання 30 червня тестуванням з української мови та літератури. Для проходження ЗНО з української мови та літератури зареєструвалося 89 учнів 11 класу та 3 екстернів з Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В тестуванні з української мови та літератури взяло участь 70 учнів, що склало 76% від загальної кількості зареєстрованих.

  02 липня у м. Вінниця відбулося ЗНО з фізики, в якому було зареєстровано 12 учнів з них 6 – ДПА та 6 – четвертий предмет. Явка склала 100%.

  Перевезення учасників ЗНО відбулося з повним дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог. Перед здійсненням перевезення проведено дезінфекцію шкільного автобуса.

  До посадки в автобус для всіх пасажирів було проведено інструктаж з правил поведінки і техніки безпеки. Кількість пасажирів відповідала кількості сидячих місць у салоні автобуса.

  Учасники тестування, відповідальні особи за збереження життя та здоров’я дітей з числа педагогічних працівників, шкільні медичні сестри та водій пройшли температурний скринінг, проведений медичним працівником Погребищенського центру ПМСД.

  Під час проходження даної процедури не було виявлено в жодного пасажира підвищеної температури та ознак респіраторної хвороби.