...

  Спартакіада серед працівників закладів освіти Погребищенської територіальної громади

  Напередодні Дня фізичної культури і спорту 10 вересня 2021 року у м. Погребище на базі КЗ «Погребищенська ЗЗСО № 2», за підтримки Погребищенської міської ради, управління соціального захисту населення та відділу освіти було проведено Спартакіаду серед працівників закладів освіти Погребищенської територіальної громади.

  Під час урочистого відкриття Спартакіади заступник міського голови Ігор Гордійчук та начальник відділу освіти Анатолій Тимощук привітали працівників, спортсменів, шанувальників фізичної культури і спорту зі святом.

  Участь у Спартакіаді взяли працівники 15 закладів освіти громади : Андрушівський, Сніжнянський, Ширмівський, Розкопанський, Дзюньківський, Гопчицький, Степанківський, Плисківський, Бухнівський, Борщагівський, Довгалівський, Булаївський, Новофастівський, Погребищенський ОЗЗСО № 1, Погребищенський ЗЗСО № 2.

  Програма змагань включала такі види спорту: легка атлетика, настільний теніс, кульова стрільба, шахи, шашки .

  Суддівська колегія в складі : Прокопенко В.Ф., Воровського О.С., Сивак Т.В., Горбачик Л.П., Братковського В.С..

  За результатами спартакіади призові місця розподілили наступним чином :

  • ІІІ місце - КЗ «Погребищенський ОЗЗСО №1»;
  • ІІ місце - КЗ «Степанківський ЗЗСО»;
  • І місце - КЗ «Погребищенський ОЗЗСО №2»

  Відділ освіти Погребищенської міської ради нагородив грамотами та грошовими винагородами вчителів фізичної культури за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту .

  День фізичної культури і спорту – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя.