...

  17 лютого за підтримки депутатки Вінницької міської ради Юлії Головчук, в рамках соціальної програми «Vinny – для кожної дитини» було організовано безкоштовне катання на тюбах у Vinny Land (тюбінговий парк у с. Шкуринці Вінницького району).

  З м. Погребище за підтримки керівництва громади, відділу освіти і Погребищенського ліцею №1 була організована поїздка на захід дітей, який мають статус ВПО, переважно з багатодітних родин, у супроводі їхніх батьків.

  Так, 18 дітей з Донецької, Харківської, Херсонської, Луганської, Київської областей, родини яких знайшли прихисток у м. Погребище, відвідали Vinny Land і отримали масу позитивних вражень від катання на тюбах.

  Вони були у захваті і зізналися, що найбільше їм сподобалося спускатися з гірки разом, тримаючись за руки і утворивши коло. Це виглядало дуже символічно. Сподіваємося, що зовсім скоро, після нашої перемоги, всі міста України оживуть, загоять свої рани і будуть жити новим життям, яке обов’язково буде світлим, і більше нікому не спаде на думку ділити нашу країну чи посягати на її територіальну цілісність.

  Головний спеціаліст відділу освіти Погребищенської міської ради Тетяна Маркова