...

  Відділ освіти Погребищенської міської ради чималу увагу приділяє організації спортивної роботи, важливою складовою якої є змагання – могутній засіб пропаганди спорту і здорового способу життя. Вони проводяться з метою виявлення найсильніших в тому або іншому виді спорту, а також розподілу учасників по місцям згідно з результатами їх змагальної діяльності.

  Сьогодні, 20 квітня, на базі Погребищенського ліцею №2 відбулися змагання з баскетболу (3х3), участь в яких взяли команди таких закладів загальної середньої освіти: Погребищенський ліцей №1 (тренери Горбачик Л.П., Лісовий К.О.), Погребищенський ліцей №2 (тренери Воровський О.С., Яцьков О.В), Плисківський ліцей (тренер Фігуль М.В.) і Дзюньківський ліцей (тренер Яремчук Л.С.).

  Приємно відзначити, що з кожним новим спортивним заходом з’являються нові учасники. Цього разу це були команди Дзюньківського і Плисківського ліцеїв.

  За результатами гри переможців було нагороджено грамотами і медалями.

  У старшій віковій групі серед команд юнаків І місце посіла команда Погребищенського ліцею №2, ІІ місце команда Плисківського ліцею.

  У молодшій віковій групі серед команд юнаків І місце посіли команди ліцеїв №1 і №2, ІІ місце – команда Дзюньківського ліцею, ІІІ місце – друга команда юнаків Погребищенського ліцею №2.

  У старшій віковій групі серед команд дівчат І місце посіла команда Погребищенського ліцею №1; у молодшій віковій групі І місце – команда Погребищенського ліцею №1, ІІ місце – команда Погребищенського ліцею №2.

  Не зважаючи на отриманий результат, команди обмінялися досвідом, підвищили свій рівень і клас гри.

  Дякуємо всім учням за активність, тренерам – за підготовку дітей, директорам шкіл, учні яких взяли участь у змаганнях – за організацію підвозу, директору Погребищенського ліцею №2 Журавльовій М.І. за сприяння у проведенні заходу.

  Сподіваємося, що кількість команд і дітей у наступних змаганнях буде тільки зростати.

  Головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Маркова