...

  Незважаючи на звуки сирени, змагання з волейболу визначили переможців

  Чимала увага приділяється в закладах освіти нашої громади розвитку спорту, пропаганді здорового способу життя, що є важливим чинником зміцнення здоров’я дітей.

  Сьогодні, 14.03.2023 р., на базі ДЮСШ відбулися змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат, участь в яких взяли учні Погребищенських ліцеїв №1, №2, Новофастівського і Степанківського ліцеїв.

  Спостерігаючи за грою команд, всі присутні відзначили рівень підготовки дітей, який помітно покращився – всі докладали зусиль задля отримання перемоги. Були моменти, коли, здавалося, що м’яч буде неможливо відбити – його відбивали, падаючи на підлогу, що визивало певні хвилювання за дітей. Чимало довелося «пережити» й тренерам, які емоційно вболівали за свою команду. Не зважаючи на запеклий дух спортивної конкуренції, діти продемонстрували дружні стосунки і повагу один до одного.

  Наприкінці змагань, через оголошену повітряну тривогу, команди вимушені були зупинити гру і спуститися в підвал. Рішенням суддів було визначити переможців останньої гри загальною кількістю отриманих балів, а нагородження грамотами і медалями провести в кожному окремому закладі на шкільних лінійках.

  В результаті змагань серед юнаків І місце посіла команда Погребищенського ліцею №2, ІІ – команда Степанківського ліцею, ІІІ – команда Погребищенського ліцею №1.

  Серед дівчат І місце посіла команда Степанківського ліцею, ІІ – команда Погребищенського ліцею №2, ІІІ – команда Новофастівського ліцею.

  Ми дякуємо вчителям і тренерам за виховання здорової, загартованої молоді, а дітям бажаємо підкорювати нові спортивні висоти і не зупинятися на досягнутому.

  Головний спеціаліст відділу освіти Погребищенської міської ради Тетяна Маркова