...

  Традиційно в жовтні місяці в закладах освіти громади проходить місячник національно-патріотичного виховання. У рамках місячника є проведення Форуму патріотичних справ "Ми- Українці!" .

  24.10.2023р.міський етап Форуму проходив в онлайн режимі. Юні патріоти, лідери учнівського самоврядування ділилися досвідом роботи з військово-патріотичного виховання, проведенні волонтерської роботи, пошуково-дослідницької, заходів щодо формування національних цінностей та патріотизму, дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

  Змістовні, цікаві виступи з презентаціями представили лідери учнівського самоврядування Погребищенських ліцеїв 1, 2, 4, Борщагівського, Гопчицького, Дзюньківського, Плисківського, Степанківського, Новофастівського, Ширмівського ліцеїв, Булаївської, Бухнівської, Сніжнянської гімназій.

  А 26.10.2023р. лідери учнівського самоврядування Погребищенського ліцею 1 брали участь і гідно себе представили на обласному етапі Форуму.

  Бажаємо учасникам Форуму успіхів у добрій справі-єднатися у національно-патріотичному вихованні. Творчої наснаги, здійснення подальших планів і задумів! Ми пишаємося, що ми – Українці!

  Консультант з питань загальної середньої освіти Погребищенського центру професійного розвитку педагогічних працівників Валентина Тімергазіна