...

  Відділ освіти Погребищенської міської ради повідомляє, що на виконання рішення виконавчого комітету Погребищенської міської ради №337 від 08.09.2022 року про відзначення в Погребищенській громаді Дня захисників і захисниць України та дня українського козацтва в закладах освіти були проведені заходи згідно затвердженого плану:

  1. В ЗДО проводилися заняття з вивчення та створювання українських символів (аплікації, малювання); доповнювалися осередки українсько-патріотичного виховання; виготовлялися листівки для привітань захисників, проводилися ярмарки, виручені кошти від яких будуть передані ЗСУ; проводилися екскурсії з дітьми до пам’ятника Захисника Вітчизни. Вихованці Новофастівського садочку привітали матір полеглого героя-земляка Башняк В.М.

  2. В ЗЗСО за участі учнів початкових класів були проведені інтелектуальні ігри «Я люблю Україну», козацькі вікторини «Дітям про козаків», онлайн- ігри «Ми маленькі козачата, славних козаків внучата»; вироблені вітальні листівки та обереги для захисників та захисниць України; організована виставка дитячих малюнків «Пишаємося захисниками та захисницями України»; Для учнів 4-го класу Погребищенського ліцею №2 була організована тематична зустріч з учасником бойових дій Воронецьким Юрієм Анатолієвичем під назвою «Поверніться живими!». Учні старших класів переглянули презентацію «Голоси боротьби» і відео «День Захисників та Захисниць України 2022/ 80 років- УПА»; покладали квіти до могил загиблим захисникам України; учні записали відеоролики «День Захисників та Захисниць України», в яких щиросердно привітали наших захисників та захисниць зі святом.

  Окрім того, у всіх класах проводилися уроки патріотизму, години мужності під назвою «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення»; були організовані спортивні змагання, приурочені до Дня захисників і захисниць України та дня українського козацтва.

  Фото з проведених заходів, статті в газеті «Колос» і відеоролик з привітанням захисників і захисниць України додаються.

  Начальник відділу освіти Погребищенської міської ради Анатолій ТИМОЩУК