...

  В умовах повномасштабної збройної агресії Росії, 8 травня українці відзначили День пам’яті та примирення, вшанувавши пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом та всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

  В закладах загальної середньої освіти Погребищенської територіальної громади пройшли відповідні заходи:

  1. У 1-4 класах були проведені патріотичні квести «Не загасити пам'яті вогонь»; години спілкування на теми «Пам'ятаймо про тих, хто боровся за Україну тоді! Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!», «Нащадкам про історію війни та героїзм минулих поколінь», «Не загасити пам'яті вогонь», «Пам'яті загиблих будемо гідні», «Мужність і відвага крізь покоління»; уроки пам’яті «Ніколи знову…Ми хочемо миру!», «В серцях і книгах пам'ять про війну»; організовано перегляд презентацій «Пам'ять єднає покоління», «Маки червоні», відеоролик «Пам’ятаємо… Перемагаємо!».

  2. У 5-11 класах проведено уроки пам’яті, мужності, години спілкування, усні журнали, тематичні лінійки, флешмоби, круглі столи на теми «Пам'ять вічна, пам'ять не згорає. Україна пам’ятає!», «Про минуле серце пам'ять зберігає», «Уклін живим, загиблим слава!» «Що ми знаємо про свою історію»; проведено конкурси «Вірші та пісні про війну»; організовано перегляд слайдів-екскурсу «Пам'ять мого народу», майстерню «Квітка пам’яті», книжкові виставки «Таким було обличчя у війни…»; переглянуто історичні фільми «Хроніка Другої світової війни», «Історія гідності: Друга світова війна».

  8 травня учні разом з вчителями взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників землякам – захисникам років Другої світової війни, загиблим захисникам України у російсько-українській війні, невідомим солдатам.